Jedna z gwiazd tenisa zainteresowana dogecoinem

Kryptowaluty są niezwykle popularne, przez co przyciągają do siebie coraz więcej osób. Jedną z nich jest między innymi Naomi Osaka, czyli zawodniczka tenisa ziemnego wywodząca się z Japonii.

Kim jest Naomi Osaka?

Japonka nie jest pierwszą lepszą tenisistką. Jej sukcesy są naprawdę imponujące, gdyż dwukrotnie wygrywała ona US Open, a w tym roku okazała się triumfatorką Australian Open. Dwa lata temu przez kilka miesięcy mogła cieszyć się również z pozycji numer jeden w światowym rankingu WTA. Naomi poza tenisem ma również wiele innych zainteresowań, a jednym z nich są kryptowaluty, a dokładniej dogecoin, inspirowany popularnym niegdyś memem z piesełem.

Ciekawe inwestycje

„Rozmawiałem z moim agentem o kryptowalutach. Wiem, że w sieci wszystko staje się coraz większe. Pamiętam, że czytałem o dogecoine… to będzie coś nowego i interesującego.” – komentowała 23-letnia tenisistka.

Ma ona na swoim koncie niewyobrażalne kwoty, stąd też bez problemu może zainwestować w DOGE lub każdą inną kryptowalutę. W tym roku po raz kolejny znalazła się w rankingu Forbesa z kwotą 60 milionów zarobionych dolarów, co tylko obrazuje, jak wielką gwiazdą jest młoda Japonka.

„Jako sportowcy, nasza kariera nie jest tak długa, więc trzeba mądrze dysponować gotówką. Lubię, gdy mój agent mówi mi, że są możliwości. I w dziwny sposób lubię niewielkie porażki, ponieważ dzięki temu rozumiesz, co nie zadziałało i dlaczego.” – dodała Naomi Osaka.

Kryptowaluty w kręgu zainteresowań

Cyfrowe monety od dłuższego czasu są niezwykle popularne, a posiadanie ich wiąże się z pewnego rodzaju prestiżem. Nic zatem dziwnego, że pukają one coraz głośniej do głównych mediów i osób, po których byśmy się tego raczej nie spodziewali. Kryptowalutami interesują się również piłkarze i inni sportowcy, a w swoich piosenkach śpiewają o nich nawet najwięksi raperzy w danym kraju. Za polski przykład podajmy tutaj utwór Taconafide pod tytułem „Kryptowaluty”, który cieszył się ogromną popularnością w 2018 roku.

cryptology

Read Previous

Kubański Bank Centralny chce zaakceptować kryptowaluty jako oficjalną formę płatności

Read Next

XFX z nowymi kartami do kopania kryptowalut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *