Bitbay udostępnia wypłatę środków na karty MasterCard

Giełda kryptowalutowa BitBay poinformowała we wtorek, że od 29 grudnia 2020 roku można za jej pośrednictwem szybko i bezpiecznie wypłacić środki w PLN, EUR na swoje karty kredytowe i debetowe Mastercard. Jest to rewolucyjna i bardzo dobra wieść. Coraz więcej giełd pozwala wypłacać środki ze swoich kont na karty debetowe. Widać także większe zainteresowanie firm oferujących karty płatnicze w udostępnieniu możliwości płatności w kryptowalutach we wszystkich sklepach poprzez specjalne karty. Wkrótce oferta będzie dotyczyła również kart płatniczych Visa.

  • Wypłaty na karty obsługiwane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a srodki zostaną dodane na kartę do 10 minut
  • Opłata wynosi tylko 2,99% kwoty wypłaty – minimum 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure

Bitbay zwiększa możliwości odnośnie wypłaty środków z konta

BitBay w tym momencie oferuje swoim klientom możliwość wypłaty środków w bankomacie za pomocą SMS czy ekspresowe wypłaty na Poczcie Polskiej. Kolejną opcją szybkiej wypłaty ma być bezpośredni przelew pieniędzy na kartę płatniczą MasterCard, a w przyszłości również Visa. Pozwoli to na spopularyzowanie naszej lokalnej giełdy kryptowalut także wśród osób mniej technicznych. W komunikacie giełdy napisano:

„W trosce o środki naszych użytkowników, przy każdej wypłacie wymagana jest autoryzacja transakcji. Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe”

30-dniowy limit wypłat kartami to 15 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znaleźć można nad polem “kwota wypłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie. Dokładny proces wypłaty środków na kartę możemy odnaleźć w poradniku przygotowanym przez giełdę BitBay. Znajduje się od pod tym linkiem.

cryptology

Read Previous

82 000 USD opłaty w zamian za transfer 1 USD

Read Next

Bitcoin drożeje tak samo jak akcje firm miningowych

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *