Wieloryby nadal kupują Bitcoiny mimo wzrostu ceny

Jak się okazało po śledzeniu transakcji i portfeli wielorybów kryptowalutowych, kupują oni nadal Bitcoin mimo tego, że cena cały czas rośnie. Co więcej, także coraz mniej ich sprzedają. Oznacza to, że wieloryby liczą na jeszcze większy wzrost ceny tej kryptowaluty.

Wieloryby stają się coraz większe

Bazując na danych pochodzących z platformy monitującej rynek – Sentiment, wiele dużych inwestorów zwiększyło ilość kupowanych Bitcoinów, mimo wzrostu ich ceny. Wielorybami określamy osoby, które w swoich portfelach mają minimum 1000 BTC.

Wraz z nowo kupionymi monetami, Wieloryby posiadają teraz o 0,13% więcej monet Bitcoin niż wszyscy mniejsi użytkownicy razem wzięci.

Duzi gracze nie chcą sprzedawać kryptowaluty

Tak jak pisaliśmy, Wieloryby niezbyt chętnie chcą się rozstawać z Bitcoinami. Według dyrektora generalnego CryptoQuant – Ki Young Ju, najwięksi inwestorzy mogą być aktualnie już zmęczeni sytuacją na rynku i chcą odpocząć. Z tego powodu przestali przenosić swoje dochody na giełdę i czekają na dalsze wydarzenia. Wielu małych graczy postąpiło podobnie i także próbuje kupić jak najwięcej kryptowaluty. Young Ju jednak te uspokaja:

„Myślę, że ta hossa będzie kontynuowana, ponieważ inwestorzy instytucjonalni nadal kupują Bitcoiny”

Aktualna sytuacja na wykresie BTC

Obecnie najstarsza kryptowaluta kkosztuje w okolicach26 720 USD za monetę. Przypomnijmy, iż kilka dni temunowe ATHzostało odnotowane na poziomie 28 288,84 USD. Od tamtej pory dotąd kurs spadł o 5,41% – według uśrednionych statystyk z CoinMarketCapu. Nie zmienia to jednak tego, że aktualna cena Bitcoina jest jedną z najwyższych w historii.

Wczorajsza sesja na Bitcoinie została zamknięta na 3,06% plusie. W ciągu ostatnich 24 godzin cena BTC spadła o 0,22%, a wolumen obrotu zmniejszył się o29,72%.

cryptology

Read Previous

Znamy datę pierwszej rozprawy między Ripple a SEC

Read Next

82 000 USD opłaty w zamian za transfer 1 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *