Zmiany w Bitomatach FlyingAtom

Kantor FlyingAtom poinformował nas o następnych zmianach w lokalizacji swoich oddziałów. Zmianie nastąpiła lokalizacja siedziby głównej firmy. OD zeszłego tygodnia nowa siedziba firmy znajduje się w stolicy województwa wielkopolskiego. Możemy ją znaleźć przy placu Andersa 7, 61-894 Poznań. Lokal możemy znaleźć na 1 piętrze budynku. FlyingAtom prosi o umawianie wizyt. Najlepiej zrobić to telefonicznie pod numerem 501-801-506 lub mailowo poznan@flyingatom.com.

Do działania wrócił także Bitomat znajdujący się w Gdańsku. Po przerwie spowodowanej serwisem, możemy go znaleźć w Galerii Przymorze na ulicy Obrońców Wybrzeża. Musicie jednak wiedzieć, że zmienił on swoją lokalizację. Aktualnie możecie go znaleźć przy wejściu od strony parkingu. Urządzenie znajduje się naprzeciwko salonu UPC oraz sklepu C&A.

Pomimo trwającej kwarantanny nadal możemy bez problemu korzystać z Bitomatów jak i biur. W przypadku wyłączenia jakiegoś urządzenia lub zamknięcia biura, FlyingAtom publikuje newsy na swojej stronie oraz na mediach społecznościowych. Przed wyjściem zawsze sprawdźcie czy coś się nie zmieniło.

We wszystkich urządzeniach typu Bitomat, FlyingAtom pozwala na wykonywania zarówno transakcji kupna Bitcoinów, jak i sprzedaży tej waluty. Do maszyn ma dostęp każdy w godzinach działania danych placówek, gdzie takie urządzenia się znajdują. W każdym momencie, także możemy sprawdzić aktualny kurs po jakim maszyny te wymieniają Bitcoina. Możemy to zobaczyć pod adresem https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/ Sprawdzimy tam także dokładną lokalizację Bitomatów jak i stan gotówki w urządzeniu. Statystyki na temat stanu gotówki są analizowane i aktualizowane co 30 minut. Dzięki stronie FlyingAtom, możemy sprzedawać swoje Bitcoiny zdalnie poprzez telefon lub komputer, a w Bitomacie tylko odebrać gotówkę nam należną.

cryptology

Read Previous

Turcja planuje stworzenie własnej waluty cyfrowej

Read Next

Znamy datę pierwszej rozprawy między Ripple a SEC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *