Wzrost 1inch o 1000% na Święta

Tytuł brzmi niemożliwie, jednak właśnie to się stało. Podczas świąt kurs waluty 1inch wzrósł z 0,2 USD do 2,60 USD, w ciągu zaledwie kilku godzin. Dodatkowo jeden z traderów otrzymał 27 milionów dolarów jako airdrop.

Czym jest 1inch?

1inch to zdecentralizowany agregator giełd pozwala na wykorzystanie własnego inteligentnego kontraktu, przy pomocy, którego rozkłada pojedynczą transakcję na wiele zdecentralizowanych giełd, dzięki czemu otrzymujemy płynność z różnych platform.

Protokół ten jest zarządzany przez firmę DAO, rozwija się on już od 2019 roku. W tym czasie otrzymał dofinansowanie od wielu różnych firm w tym m.in. Binance Labs, Galaxy Digital, Greenfield One, Libertus Capital, Dragonfly Capital, FTX, IOSG, LAUNCHub Ventures i Divergence Ventures.

Jednak do historii przejdzie z powodu tego co wydarzyło się na Swięta Bożego Narodzenia w 2020 roku. Z tego powodu ostanie zapamiętany przez wszystkich traderów i entuzjastów kryptowalut.  Jaki jest ten powód? 1000% wzrost po rozpoczęciu notowania na Binance.

Niesamowity wzrost w ciągu jednej godziny.

Podczas świąt Binace zaskoczyło media swoim ogłoszeniem na Tweeterze. Ogłosili wsparcie dla 1inch, w ciągu zaledwie kilku godzin Tweet otrzymał kilkaset polubieni, dzięki czemu ujrzała go olbrzymia ilość użytkowników Tweetera, którzy są zainteresowani kryptowalutami. Kiedy tylko obrót tokenem wystartował, kurs jego wzrósł o 1200% i przekroczył dzienny obrót 106 milionów USD.  Po kilku godzinach się ustabilizował i wyniósł 1000% w ciągu tego dnia. Nawet sami Binance byli zaskoczeni niesamowitym wzrostem tej krypotwaluty. Jak samo podsumowali na swoim tweeterze „ To wygląda na więcej  niż jeden cal”, mowa tutaj o wykresie wzrostu tej kryptowaluty na giełdzie.

cryptology

Read Previous

Ripple oskarża SEC o spowodowanie niepewności rynku

Read Next

Turcja planuje stworzenie własnej waluty cyfrowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *